Newsletter
O detektoroch Whites

White’s Electronics vo svete

Spoločnosť White's Electronics vznikla v roku 1950. Prvé detektory White's neslúžili na hľadanie kovov, ale na detekciu ložísk uránu. Počas siedmich rokov má spoločnosť 65 zamestnancov a všetko dáva tušiť skvelú budúcnosť.
V roku 1958 však vláda USA razantne zastavila "uránovú" horúčku a veľmi sľubne rozvíjajúce sa odvetvie sa ocitá v krízi. V túto dobu tak u White's vzniká prvý detektor kovových predmetov. Spoločnosť sa potom veľmi rýchlo mení v to čo dnes poznáme ako White's Electronics.

V súčasnosti vedie spoločnosť Kenn a Maria White. Celá filozofia firmy sa ale nemení a zostáva rovnaká ako za čias Kennova otca. Početné patenty sú dôkazom že vývoj u White's čulo pokračuje.
Budúcnosť spoločnosti vidia v talentoch, ktoré si vyberá do svojho vývojového teamu.

Dôraz sa kladie aj na to, že výroba prebieha priamo v USA a Veľkej Británii. Všetky detektory sa vyrábajú ručne a len kvalifikovanými pracovníkmi.

 

White 's Electronics vo Slovensku a v Čechách

Naša spoločnosť priviezla prvý detektor White 's v roku 1993.

Od roku 1995 sme výhradnými dodávateľmi týchto detektorov pre Českú a Slovenskú republiku.
Už od začiatku sme nielen predávali, ale aj hľadali a súťažili na pretekoch hľadačov odkiaľ máme niekoľko titulov majstra republiky.

S detektory teda pracujeme viac ako 20 rokov a radi sa o naše profesionálne skúsenosti podelíme aj s našimi zákazníkmi.

Ak by ste potrebovali čokoľvek ohľadom značky White 's Electronics ako napr. opravu alebo náhradné diely aj na staršie detektory, neváhajte sa na nás obrátiť. V spolupráci s výrobným závodom urobíme pre Vás a Váš detektor maximum.

 

Detektory kovov White´s Electronics © 2019