Newsletter
Profesionálne detektory White's MXT, MXT PRO, MX5, MX6 a MX7


Zobrazenie: Zoznam / Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Detektor kovov White's Matrix M6
Detektor kovov Matrix M6 je základným zástupcom profesinální detektorov White 's Electronics.  Medzi jeho prednosti patrí operačný frekvencie 14 kHz, ktorá je dobrým predpokladom pre detekciu aj drobných predmetov a mincí.  Detektor disponuje nastaviteľnou citlivosťou a diskrimináciou Rozlíšenie kovov je u detektora Matrix M6 pomocou V..
625€
Detektor kovov White's MX Sport
Detektor MX Sport je nový detektor pre detekciu mincí, šperkov, militárií a starých relikvií. Jeho základ je prevzatý z legendárneho MXT s pridanými novými funkciami. Tento detektor je vodotesný do 3 metrov s certifikáciou IP68. Hlavné dve novinky v nástěn sú funkcie REJECT VOLUME, ktor umožnia stíšiť nežiaduce kovy bez nutnosti je úplne diskrim..
775€
Detektor kovov White's MX5
Detektor MX5 je poslednou novinkou White 's Electronics, ktorá dopĺňa ponuku profesinální detektorov Matrix M6 a MXT . Kompletne nová základná doska so super rýchlym procesorom Cortex A3 sú zárukou veľmi rýchleho a presného vyhodnotenia signálu . Základná doska bola inšpirovaná detektorom MXT a pracuje na frekvencii 14kHz, ktorá je veľmi vhodná ..
485€
Detektor kovov White's MX7
MX7 je ľahký a robustný detektor, vybavený pokročilými funkciami a špičkovým výkonom. Je určený náročným hľadačom, ktorí chcú vstúpiť do prvej ligy detektorov za priaznivú cenu. Pri váhe len 1,36 kg ponúka výnimočný dosah, separáciu a ergonómiu za skvelú cenu. robustný a odolný detektor frekvencia 14 kHz cievka 9,5 "..
620€
Detektor kovov White's MXT
Detektor kovov MXT je kombináciou digitálneho detektora a analógového ovládania.  Tento detektor poskytuje možnosť vyhľadávania v troch vyhľadávacích režimoch mince a šperky, Relic (starožitnosti) a prospektorství, ktoré je rozšírené o informácie o pôde, ktoré sú veľmi dôležité pri hľadaní prírodného zlata a je dominantou špeciálu na zlato ..
675€
Detektor kovov White's MXT PRO
Detektor kovov MXT PRO je vylepšenou verziou detektora MXT 300 s novo upravenými hledacími programy a novými funkciami. MXT PRE patrí medzi profesinální detektory kovov s digitálnym spracovaním signálu a displejom, ovládaný analógovými potenciometre. To z MXT PRE robí detektor s excelentným výkonom a jednoduchou obsluhou. Upravené programy teraz..
775€
Vodotesný pulzné detektor Whites TDI Beachhunter
pulzný indukcia vodotesný do 7,5 metra NiMH akumulátor v balení dual tón Klasické VLF detektory, dokonca aj tie multifrekvenčnej sa môžu stretávať s problémami pri hľadaní v silnej mineralizáciu, najmä medzi kamením ako je čadič alebo v slaných podmienkach v mori. To sú presne miesta, kde sa prejaví sila technológie p..
1 190€
Detektory kovov White´s Electronics © 2019