Newsletter
Dohľadávačka pinpointer White's Bullseye TRX

Dohľadávačka pinpointer White's Bullseye TRX
Dohľadávačka pinpointer White's Bullseye TRX
Dohľadávačka pinpointer White's Bullseye TRX Dohľadávačka pinpointer White's Bullseye TRX
Záruka: 24 mesiacov

Výrobca: White´s Electronics
Dostupnosť: Skladom
Cena: 135€
Množstvo:  
   -   

Nová dohladávačka BULLSEYE TRX je bezkonkurenčne najvýkonnejšia pinpointer na trhu . Podľa nielen našich testov nie je v súčasnej dobe na trhu dohladávačka , ktorá by dosahovala rovnakého alebo aspoň porovnateľného výkonu . Navyše s možnosťou odladenie vplyvu pôdy ( ground balance ) a zníženie citlivosti u väčších predmetov . Samozrejmosťou je tiež správne naladenie frekvencie , tak aby dohladávačka nerušila Váš detektor .

Technické údaje dohladávačky BULLSEYE TRX :

Zvuková indikácia - Bullseye TRX indikuje kovové predmety opakujúcim sa pípaním , rýchlosť pípanie sa zvyšuje s približovaním pinpointeru k predmetu . Táto funkcia sa dá aj vypnúť , prípadne kombinovať s vibračnou odozvou ( základné nastavenie ) .

Vibračná indikácia - pinpointer Bullseye TRX indikuje predmety aj pomocou vibrácií , intenzita vibrovania sa tiež zvyšuje s približovaním k predmetu

LED osvetlenie - ponúka osvietenie detekovaného miesta , možno použiť ako núdzovú baterku , keď zostanete hľadať do tmy . Zároveň LED dióda funguje ako indikátor či je pinpointer zapnutý .

Ground balance - odladenie vplyvu krajiny v horších pôdach nie je problém . Stačí krátko stlačiť tlačidlo a pinpointer sa naladí na nulovú hodnotu

Zníženie citlivosti - ak je predmet v krajine príliš veľký a potrebujete presnejšie určiť jeho polohu môžete podobným spôsobom znížiť citlivosť pinpointeru . Priblížte sa k predmetu zhruba na polovicu detekčný vzdialenosti a krátko stlačte tlačidlo . Pinpointer sa " vynuluje " a bude hlásiť predmet na oveľa menšej ploche . V prípade nutnosti je možné postup opakovať .

Indikácia preťaženia - v prípade tesného priblíženia k veľmi veľkému predmetu pinpointer hlási preťaženie sériou dlhých tónov .

Indikácia slabých batérií - v prípade , že máte slabé batérie bude pinpointer po zapnutí vydávať 3 x za sebou dvoch - tónový alarm . Zároveň bude opakovane preblikávať LED dióda .

Pravítko - na pinpointeru je pravítko pre určenie veľkosti alebo hĺbky predmetu . Pravítko je palcoch ( 1 palec = 2,5 cm )

Duálne napájanie - pinpointer Bullseye TRX je možné napájať dvoma tužkovými batériami AA alebo jednou batériou 9V . Používajte len kvalitné alkalické batérie . V prípade akumulátorov lítiové alebo NiMh .

Alarm zabudnutého pinpointeru - ak pinpointer Bullseye necháte zapnutý po 5 minútach začne vydávať dlhý tón každých 15 sekúnd , to Vám môže pomôcť pinpointer nájsť .

Automatické vypnutie - po ďalších 5 minútach , kedy sa zabudnutý pinpointer ozýva sa automaticky vypne .

Výmenný obal - Bullseye TRX je vyrobený tak , aby v prípade veľkého opotrebovania bolo možné vymeniť jeho schránku , čo ušetrí nemalé peniaze .

Vodotesnosť - pinpointer Bullseye TRX môžete celý ponoriť do vody .

Operačná frekvencia 12kHz - nerušia sa s žiadnym detektorom kovov

Súčasťou balenia je puzdro na opasok , batérie a návod

Popis
Záruka 24 mesiacov

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:Označenia:
Detektory kovov White´s Electronics © 2018