Newsletter
Detektor kovov White's Spectra V3i

Detektor kovov White's Spectra V3i
Detektor kovov White's Spectra V3i
Záruka: 24 m.

Výrobca: White´s Electronics
Dostupnosť: Skladom
Cena: 1 435€
Množstvo:  
   -   

Detektor kovov Spectra V3i je ultimátny nástroj na detekciu kovov a minerálov.  Tento nový detektor svojou podstatou vychádza z legendárnych detektorov Eagle spectrum a White 's DFX a je doplnený novými revolučnými technológiami, ktoré neboli u detektorov kovov použité nikdy predtým.  Vymoženosti ako farebný displej, bezdrôtové slúchadlá (nie bluetooth), priebeh signálu zobrazený vektorovými grafy, 3 hľadací frekvencie, voľba jazyka a hlavne technológie stereo mixed mode sú len krátkym výpisom toho, čo detektor White 's Spectra V3i dokáže.  Skúste tento neprekonateľný detektor a jeho variabilita použitia a nastavenia splní každé Vaše prianie.

NOVÉ! Stereo Mixed Mode audio.  Nová Spectra V3i prináša ďalšiu technologickú novinku, ktorá nebola použitá nikdy predtým - stereo mixed mode.  Jedno ucho slúchadiel v režime all-metal, druhé v diskriminačným.  Všetky výhody skutočného stereo výstupu, doplnené možnosťou stereo mixed mode poskytuje najlepšie detekčné audio výstup na trhu.

NOVÉ! 6 svetových jazykov.  Detektor Spectra V3i teraz pracuje v šiestich svetových jazykoch - angličtine, nemčine, španielčine, francúzštine, ruštine a turečtine.

NOVÉ! Polar plot vector - nová revolučná technológia rozpoznávania cieľov, ktoré tiež nebola použitá nikdy predtým u žiadneho iného detektora kovov, založená na presnosti multifrekvenčnej technológie White 's.  Zobrazenie analyzačního módu priebehu a sily každej frekvencie pomocou vektorového grafu.

NOVÉ! Voľba cievky.  Zvoľte si v menu cievku, ktorú máte aktuálne osadenou na Vašom detektore pre presnejšie určenie hĺbky a lepší dosah.

NOVÉ! Prospecting scan - tento posunujúce sa graf zobrazuje zmeny v pôdnej mineralizáciu pre indikáciu ložísk zlata.  Vysoko mineralizované plochy indikujú zlato!

NOVÉ! Návod na obsluhu priamo vo Vašom detektora.  Cenné informácie napr pri ťažkostiach v teréne.

NOVÉ! Soil type - dostaňte výkon na samú hranu možností aj v zlých pôdnych podmienkach morských pláží.

NOVÉ! Mode indicator - nie ste si istí vo ktré hledacím režime sa nachádzate?  Teraz máte aktuálny režim zobrazený prehľadne na displeji.

Farebný HD displej
Všetky informácie o hľadanom cieli zreteľne na displeji vo vysoko kontrastných farbách.  Väčšie VDI čísla, ikony a trojnásobný Spectragraf, zobrazujúci reakcia každej frekvencie zvlášť.  Použite kláves ZOOM pre zväčšenie alebo zmenšenie informácií na displeji.  Hľadajte za použitia prednastavených farebných motívov alebo si vytvorte vlastnú farebnú schému pre každý program.

Hľadanie, analýza a pinpoint v 3 frekvenciách na displeji osobitne
Nové postupy pre precíznu interpretáciu informácií o hľadanom objekte využívajú všetky dáta schromážděná z každej frekvencie.  Analýza, najmä v režime Vector plot Vám pomôže odhaliť železné predmety tváriaci sa ako farebný kov.  Třífrekvenční Signagraf zobrazuje každú frekvenciu samostatne.

Bezdrôtová Spectrasound sluchadla
Vyvinutá spoločnosťou White 's práve pre detektor kovu Spectra V3.  Viacnásobná voliteľná operačný pásma Vám zabráni "chytanie" signálov od iného detektora Spectra V3 v okolí, alebo dokážu nastaviť dvoje slúchadlá pre príjem signálu z jedného detektora.  Výborný prostriedok k naučeniu jednotlivých tónov.

10 úplne nových vyhľadávacích programov
Nastavené expertmi White 's Electronics.  Možnosť z výberu z programov COIN, COIN & JEWERLY, SALT BEACH, Relic, PROSPECTING, DEEP SILVER, HIGH TRASH, HI-PRO, MIXED MODE PRE a METEORITE podľa toho, ktoré ciele sú pre vás dôležité.

3 optimalizované hľadací frekvencie
Maximalizovaný výkon a identifikácia cieľa využitím troch optimálnych frekvencií pre čo najširšiu variácie nálezov.  22,5 kHz pre zlato, 2,5 kHz pre striebro a 7,5 kHz pre všeobecné využitie.  Hľadajte vo všetkých troch frekvenciách zároveň pre čo najpresnejšie určenie cieľa alebo využite iba tú frekvenciu, ktorá je pre Vás zaujímavá s ohľadom na to, čo hľadáte.

Live controls pre rýchle prenastavenie počas hľadania
Rýchle prenastavenie bez nutnosti vypínať hľadací režim a prechádzať do hlavného menu.  Live controls sú prehľadné ako palubná doska vášho vozidla.  Ovládanie je umiestnené v spodnej časti displeja pod Signagrafy.  Live controls sú prispôsobené pre každý program zvlášť a je možné si ich definovať pomocou expert menu.

Prehľadné hlavné menu rozdelené do šiestich častí
Nastavenie organizovanej pre jednoduché a rýchle nastavenie detektora.  Samozrejmosti ako diskriminácia, senzitivita, audio a ground balance, hlasitosť plus nové nastavenia pre vyšší výkon a hĺbkový dosah než kedykoľvek predtým.  V tomto menu sú najmä nastavenie, ktoré často využívate.  Presnejšie nastavenie a nastavenie hodnôt, ktoré sa často nemenia nájdete v expert menu.

Desiatky profesionálnych nastavenie
Jemnejšie nastavenie s viacerými možnosťami pre skúsených užívateľov v Expert Menu.  V expert menu však nájdete aj ostatné natavenie z klasického menu alebo live controls.

Spectra V3 - Spectra V3 wireless transfer
Podeľte sa o svoje skvelé upravené programy s kolegom.  Teraz už nemusíte prestavovať celý program podľa iného detektora.  Jednoducho program pošlite z jedného detektor do druhého bezdrôtovým prenosom.

10 "DD cievka
Double D cievka s priemerom 25 cm je štandardom pre výkon a hĺbku, špeciálne v náročných pôdnych podmienkach.  Jej výhodou je hlavne lepšie pokrytie terénu v porovnaní s rovnako veľkou koncentrickou cievkou.

Podsvietený displej s nastaviteľnou intenzitou
Možnosť 20 úrovní intenzity podsvietenia displeja Vášho detektora pre ideálny čitateľnosť displeja v horších svetelných podmienkach.

Možnosť uloženia mena majiteľa do detektora pod heslom
Možnosť uložiť do detektora meno a kontaktné informácie majiteľa pre prípad straty alebo odcudzenia.  Chránené heslom proti zmazaniu alebo neautorizovanej zmene údajov.

Metrický systém
Konečne je tu detektor s možnosťou prepnutia do metrického systému.  Detektor tak zobrazuje všetky informácie o hĺbke v centimetroch namiesto palcov.

Nastaviteľný počet pôdnych filtrov
Vyberte si z 8 rôznych úrovní filtrov od 5 do 12,5 Hz pre ideálny pomer pôdne mineralizácie a rýchlosti pohybu cievkou, ktoré pozitívne ovplyvnia aj dosah detektora.

Nastaviteľná rýchlosť spracovania signálu
200 rôznych rýchlostí spracovania signálu pre ideálne nastavenie, ktoré je závislé na podmienkach v ktorých hľadáte.

Farebne rozlíšené diskriminačné úseky
Indikácia v jednotlivých Signagrafech na displeji zobrazuje celé vodivostnej spektrum ciele.  Červeno zobrazuje diskriminované úseky, zelenou farbou úseky indikujúca ciele, ktoré chcete hľadať.

NiMh akublok s nabíjačkou
Nový NiMh akublok pre 8 - 10 hodín nepretržitej prevádzky.  Plné nabitie akumulátorov iba za 4 hodiny!

 Technické dáta detektoru kovov Spectra V3i:

 • Farebný HD displej
 • Hľadanie, analýza a pinpoint v 3 frekvenciách na displeji osobitne
 • Bezdrôtová Spectrasound slúchadlá
 • 10 úplne nových vyhľadávacích programov
 • 3 optimalizované hľadací frekvencie (2,5 kHz, 7,5 kHz a 22,5 kHz)
 • Live controls pre rýchle prenastavenie počas hľadania bez nutnosti prechádzať do hlavného menu
 • Prehľadné hlavné menu rozdelené do šiestich častí
 • Spectra V ³ ™ - Spectra V ³ ™ bezdrôtový prenos upravených programov
 • 10 "DD cievka
 • Podsvietený displej s nastaviteľnou intenzitou
 • Možnosť uloženia mena majiteľa do detektora pod heslom
 • Nastaviteľný počet pôdnych filtrov
 • Nastaviteľná rýchlosť spracovania signálu
 • Farebne rozlíšené diskriminačné úseky
 • NiMh akublok s nabíjačkou
 • desiatky profesionálnych nastavenie
 • záruka 24 mesiacov
Popis
Záruka 24 m.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:Označenia:
Detektory kovov White´s Electronics © 2019