Newsletter
Detektor kovov White's MXT PRO

Detektor kovov White's MXT PRO
Detektor kovov White's MXT PRO
Záruka: 24 mesiacov

Výrobca: White´s Electronics
Dostupnosť: Skladom
Cena: 775€
Množstvo:  
   -   

Detektor kovov MXT PRO je vylepšenou verziou detektora MXT 300 s novo upravenými hledacími programy a novými funkciami. MXT PRE patrí medzi profesinální detektory kovov s digitálnym spracovaním signálu a displejom, ovládaný analógovými potenciometre. To z MXT PRE robí detektor s excelentným výkonom a jednoduchou obsluhou. Upravené programy teraz poskytujú možnosť jednotóvého, dvoutónového či sedmitónového rozlíšenie kovov. Upravený program Relic navyše ponúka možnosť hľadať v režime "mixed mode". Ďalšou novinkou u MXT PRO je aj pridanej podsvietenie displeja a funkcie "ground grab". Detektor MXT PRO je štandardne osadený cievkou White 's Super 12 "pre maximálny hĺbkový dosah a pokrytie terénu. To všetko za rovnakú cenu ako pôvodné MXT 300!

Podsvietený displej - S tromi stupňami intenzity podsvietenia. Vhodné pre hľadanie za šera alebo v noci.

Tónová identifikácia - Sedem tónov v programe Coins & Jewelry. Dvojtónový program Relic a zvukové potlačenie železa v programe Prospecting.

Ground Grab - Táto funkcia poskytuje pohodlnú cestu k aktualizácii odladenie vplyvu pôdy. Dočasné vypnutie automatického odladenie v kombinácii s ground grab Vám tiež pomôže pri viacnásobných prejazdoch cievkou nad spornými cieľmi.

3 nové samostatné hľadací programy - Každý s odlišnou odozvou na cieľ, rozdielnymi informáciami na displeji a iným zvukovým výstupom.

Novinky programu Coins & Jewelry - Program určený pre detekciu farebných kovov, prevažne mincí a šperkov teraz poskytuje možnosť jednotónové detekcie alebo sedmitónového rozlíšenie kovov.

Novinky programu Relic - jednotónové režim - akceptované ciele indikované vysokým tónom, diskriminované ciele bez tónu. Dvoutóvý režim - akceptované ciele indikované vysokým tónom, ciele pod úrovňou diskriminácie indikované hlbokým tónom. Mixed Mode - kombinácia pohybového a nepohybového režime, železo indikované nízkym tónom, všetky farebné kovy vysokým tónom.

Novinky programu Prospecting - Iron grunt - automatické zvukové potlačenie cieľov s väčšou ako 80% pravěpodobností železa.

Vodotesná cievka Super 12 "- K detektoru MXT PRE Whites dodáva svoju prémiovú cievku s priemerom 30 cm pre maximálny dosah v pôde. Skúste si ju na už prohledaných lokalitách a nájdite vďaka nej starší, hlbšie uložené predmety, ktoré boli predtým nedosiahnuteľné! To všetko bez znateľné zníženie citlivosti na drobné ciele oproti štandardnej cievke BM950

Matná povrchová úprava - Detektor MXT PRO je dodávaný v matnej povrchovej úprave, určené pre TOP modely White 's Electronics.

AUTOTRAC ® - MXT PRO je vybavené automatickým odladením vplyvu krajiny. Jednoduché, rýchle ako blesk a presné! Bez problémov od horských minerálov až po slanú vodu.

Technické dáta detektora kovov MXT PRE:

 • Nastaviteľný výkon pre maximálnu citlivosť a hĺbkový dosah
 • Nastaviteľná diskriminácie pre odmietanie nežiaduceho odpadu
 • V programe Prospecting nastaviteľný SAT
 • Možnosť hľadanie prírodného zlata
 • Identifikácia cieľa pomocou VDI číslic na displeji
 • Pinpoint - presné zameranie cieľa s určením hĺbky
 • Schránka elektroniky z ľahkého leteckého hliníka
 • Pracovná frekvencia 14 kHz
 • Napájanie 8ks AA batérií alebo pomocou AKU bloku (40 hodín prevádzky)
 • Záruka 24 mesiacov
 • Garancia 10 rokov pozáručného servisu
Popis
Záruka 24 mesiacov

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:Označenia:
Detektory kovov White´s Electronics © 2019